Εντός έδρας νίκη για τη γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου της ΑΕΛ, απέναντι στις Σειρήνες Γρεβενών με σκορ 2-1, με τέρματα της Γιάνεβα με σουτ στο 34ο λεπτό και απευθείας εκτέλεση φάουλ στο 89ο λεπτό, με την ομάδα των Γρεβενών να μειώνει προσωρινά με σουτ της Τάσιου στο 37ο λεπτό, σε παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο Νεάπολης Λάρισας, στο πλαίσιο της εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Εθνικής γυναικών.

ΑΕΛ (Δημήτρης Βλάχος): Σιβούδη, Κοντού, Γιάννη, Σκωτεινιώτη, Γκριβάζ (46' Μίσσια) Ρουμελιώτη (71' Ζαχείλα), Νικολαΐδου, Καπαρέλη, Γιάνεβα, Ζέλεβα (90+1' Μπουλμπούλη), Κιόκο.

Σειρήνες Γρεβενών (Χρήστος Καλύβας): Μπουρτούνη, Αμαραντίδου, Αγγελίδου, Μουρατίδου, Φραγγοπούλου, Ντόρκας, Κελεμένι, Κωσταρέλα, Μπόζιαρη, Βλάχου, Τάσιου.
Αγωνίστηκαν ακόμα οι: Ισπογλίδου, Μπούκα