Εντός έδρας ήττα με 3-2 για την γυναικείο ομάδα ποδοσφαίρου της ΑΕΛ, από την ομάδα του ΠΑΟΚ, σε αναμέτρηση που έγινε στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α' Εθνικής, στο Στάδιο Αλκαζάρ. Στο 37' η Μάρκου με σουτ άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΟΚ, η Παντελιάδου στο 55 λεπτό έκανε το 0-2, για να ισοφαρίσει με δύο γκολ της Σρετένοβιτς η ΑΕΛ στο 68' και στο 83'. Το τελικό 2-3 για τον ΠΑΟΚ πέτυχε η Κακαμπούκη στο 91 λεπτό.
ΑΕΛ (Γκαλίτσιος): Νάση, Γαγάρα, Ρήγα, Κούκου (65' Αγγέλου), Γκατζογιάννη, Πουρλιώτη (58' Χριστοφορίδου), Κόλλια, Λόγου (83' Σίσκου),  Ζβτράκοβιτς, Σάλκουνιτς, Σρετένοβιτς.

ΠΑΟΚ (Tασούλης): Πελετίδου, Αδαμάκη, Δοϊρανλή (46' Παντελιάδου), Γκάτσου (84' Σακελλάρη), Χατζηγιαννίδου, Κακαμπούκη, Ζέρβα, Γεωργίου, Γιάννου Ε. (53' Πατερνά), Μπράμε, Μάρκου.