Ισόπαλο χωρίς τέρματα έληξε το παιχνίδι Νίκη Βόλου-ΑΕΛ στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, για
την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Football League, στις 18 Νοεμβρίου 2012. Το παιχνίδι ήταν ανοιχτό με ρυθμό, η κάθε μία ομάδα είχε από ένα ημίχρονο. Το πρώτο ημίχρονο ανήκε στην ΑΕΛ που είχε την υπεροχή, τις ευκαιρίες, αλλά της έλειπε το γκολ. Δείτε τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Νίκη Βόλου-ΑΕΛ 0-0.

Δείτε το video

Νίκη Βόλου (Στέλιος Μανωλάς): Βούρας, Ψιάνος, Μήτσης, Σαμαράς, Βέρτζος, Ριζογιάννης, Κυριάκος, Τάσιτς (56' Πουρτουλίδης), Σκούφαλης, Ουέλινγκτον (75' Τάντιτς), Γιάκομπ (67' Φλίγκος).

ΑΕΛ (Μιχάλης Ζιώγας): Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Ραπτάκης, Σκόνδρας, Παγώνης, Νεμπεγλέρας, Τσιάρας (90+1' Γιώτας), Φρανκού (83' Ζουρούδης), Χασομέρης, Ζεκίνια (66' Δεινόπαπας), Τσιμπάμπα.